E-Dünya'da Kaybolmayin Kim kazaniyor, Kim kaybediyor Google Partner
Türkçe İngilizce
Hizmet Gizlilik Sözleşmesi
Nethizmet Gizlilik Sözleşmesi
  • Web Sitemiz'den yalnızca ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı bilgi girişi yapılmaktadır.

  • Web Sitemiz'e girilen bilgilerin güvenliği açısından firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin Web Sitemiz'e ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez. Müşterilerimizin bizimle paylaştığı bilgilere izinsiz ulaşım, NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. personeli dahil olmak üzere kısıtlanmıştır.

  • NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. sözkonusu bilgileri müşterilerin onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.  

  • NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir. NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. 'nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır.  

  • Web Sitemiz diğer web sitelerine link vermektedir. Gizlilik Politikamız'da yer alan taahhütlerimiz sadece web sitemiz içerisinde geçerlidir ve diğer web sitelerini kapsamamaktadır. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.  sorumlu değildir.

  • NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. , destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların firmamızın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.  

  • Web sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, NETHİZMET BİL.VE BİL.ÇÖZ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. 'ye aittir. Web

  • Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla firmamız sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Ek olarak bilgi alınmak istenen konularda firmamıza danışmakta tereddüt etmeyiniz.  
Güvenli Alisveris