E-Dünya'da Kaybolmayin Kim kazaniyor, Kim kaybediyor Google Partner
Türkçe İngilizce
GOOGLE ADWORDS SUNUMLAR  
 
Google Adwords Arama Ağı reklamları yanı sıra genellikle daha az bilinen  Google görüntülü ağı reklamları, Google Mobil reklamlar, Google yer uzantıları, Google ile yeniden pazarlama, Google Adwords kampanyalarını  optimize etmek, Google reklamları dönüşümlerini izlemek,  Google + ve genel olarak Google reklamlarının önemini anlatan sunumlarımızı aşağıda bulacaksınız.
Google reklamlarında en çok tercih edilen ve dönüşüm kazandırma potansiyeli yüksek olan Google Arama Ağı reklamlarıdır. Kendi belirlediğiniz bütçelerle, reklamlarınızı yayınlamak istediğiniz gün ve saat dilimlerinde, sizin belirleyeceğiniz coğrafi bölgelerde ve reklamlarınızın görünmesini sağlayacak anahtar kelimeleriniz aracılığıyla sponsorlu bağlantılar altında yayınlanmasını sağlıyoruz.
Youtube Reklamları hem kullanıcı etkileşimin fazla olmasından hem de ziyaret süresinin ortalama bir sitede geçirilen sürenin çok üzerinde olmasından ötürü reklamverenler için cazip hale gelmektedir. Youtube Video Reklamlarında yer almak isteyen Reklamverenler 6 Mayıs 2013 tarihinden itibaren Google Adwords Sertifikalı Net Hizmet You Tube Reklam ekibinden hizmet alabileceklerdir.

Google Adwords Sertifikalı ilk Türk firması olan Nethizmet Adwords uzmanları firmanızın Google’da yer alması ve E-Dünya’da kaybolmaması için her zaman hizmetinizde olacaktır.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
Güvenli Alisveris