E-Dünya'da Kaybolmayin Kim kazaniyor, Kim kaybediyor Google Partner
Türkçe İngilizce
Yenilikçi Projeler - Yeni Projeler
İnovasyon
Seo
Adwords
Web Tasarım
Yeni İcatlar
Yazılım Çözümleri
Mobil Uygulama
Sık Sorulan Sorular
Elon Musk Haberler
Yenilikçi Projeler - Yeni Projeler
Product Hunt - Product Hunting
Product Hunt sistemi Dünya'daki tüm ürün ve hizmetleri kapsayan bir sistemdir. Burada gerek kategorilerden ulaşarak veya gerekirse de arama yaparak ulaştığınız tüm ürün ve hizmetleri ana firmalarından kaynaklarından satın alabilirsiniz.
Speaking news - Talking news
Speaking news uygulaması Dünya'nın ilk ve tek konuşan gazetesidir. Farklı 10 dilde güncel olarak yayınlanan haberleri tüm kategorilerde online olarak okuyabilir ve orjinal dillerinde dinleyebilirsiniz.
QR Box - QR Code
Ürünleriniz ve hizmetleriniz için Qr Kod üretin, her yerde kullanın ! QRBOX uygulamamız Dünya'nın ilk ve tek kontrol edilebilir, düzenlenebilir kare kad QR Kod sistemi,dir.
Dijital gazete - En son haberler
Dijital gazete ile tüm güncel haberleri gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. ayrıca konuşan avatarlar size İngilizce ve Türkçe haberleri okur.
Web 2 Navi - Navigasyon Programı
Web2Navi Dünya'nın size özel Navigasyon kodu ve konum üreten ilk ve tek Uygulamasıdır. Konumunuzu her an dilediğiniz yerden hatasızca tanımlar ve kolaylıkla paylaşırsınız.
Binbir hizmet - B2B - B2C - C2C
E-Ticaret Yazılımlarımız B2B yazılımları, B2C yazılımları ve C2C yazılımları ile E-dünya'da yerinizi alın. Kaliteli, modüler ve geliştirilebilir özelliklere sahip E-ticaret yazılımlarımız ile sizlere Türkiye'nin en profesyonel ve en ekonomik alt yapısını sağlıyoruz. Üstelik lisans haklarını size verip, istediğiniz sunucuya kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Böylece ömür boyu E-ticaret sitenizi herhangi bir ek ücret ödemeden kullanabiliyorsunuz. .
Konuşan Web - Konuşan Avatarlar
Dil, cinsiyet, karakter seçtikten sonra istediğiniz texti yazarak konuşan avatarınızı üretebilir ve ÜCRETSİZ paylaşabilirsiniz.
Binbir Hizmet - Hizmet Firmaları
Binbir Hizmet web sitesi kendi alanında bir ilk. Bu sistemde firmaların hizmet ve ürünleri hiçbir karşılık beklemeden binbir hizmet web sitesinde ziyaretçilere sunuluyor. Ayrıca site ürün ve hizmetlerin Google adwords reklamlarını kendisi yaparak web sitesine ziyaretçi trafiği yaratıyor.
Mixed Letters - Sözlük Sitesi
Mixed Letters web sitesi Dünya'nın ilk ve tek karışık ve özgün web sitesi. Bu sözlük sitesinde giriş yapılan konularla ilgili yazılar hem düz yazı hem de karışık yazı olarak ziyaretçilere sunuluyor.
Sitematik - Kolay Web Sitesi
Sitematik uygulamamız pratik web sitesi, kolay web sitesi hazırlama konusunda Türkiye'deki en başarılı yönetim panelli web sitesi hazırlama sistemidir.
Play Oyun - Ücretsiz Oyunlar
Play Oyun web sitemiz 2500'den fazla orjinal oyun içermektedir. Araba oyunlarından, savaş oyunlarına binlerce özgün oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz.
Genius Chatter - Chat with the Celebrities
Genius Chatter web sitesi Ünlülerle ingilizce sohbet yapılabilen Dünya'daki ilk Artificial Intelligence sistemidir.30'un üzerinde Ünlü ile her an online olarak ingilizce chat yapma imkanı vardır. Yapay zeka ile karşılıklı ingilizce sohbet edin.
Sansmatik - Şans Oyunları
Şansmatik web sitemiz milli piyango, süper Loto, on numara, sayısal loto, şans topu gibi talih oyunlarında ziyaretçilerin insiyatifleri doğrultusunda şanslı numaralar üretmektedir.
WebSite hunt - Affiliate Marketing
Web Site Hunt sitemiz 90 farklı hunt sitesinin ana sitesidir. Mevcut tüm aktif hunt sitelerini ve yayına hazırlanan diğer pasif hunt sitelerini içermektedir. Tüm sistemin en tepesindeki pramitin en üst sitesidir.
Online Poster - Poster Sitesi
Online Poster sitemiz allposters.com web sitesinin satış ortağı affiliate sitesidir. 500,000 üzerinde farklı orjinal poster içermektedir.
Para Click - Tıklama ile Para Kazan
Para Click Satış ortaklığı network sistemi, affiliate marketing konusunda Türkiye'de hizmet vermeye başlayan ilk web sitesidir. 30,000 üzerinde üyesi ile çok kapsamlı üye profiline sahip bir sistemdir.
Size Özel Mesajlar - Özel Mesajlar
Size Özel Mesajlar sitesi arkadaşlarına, sevdikleri insanlara anlık ve programlanmış metin, resim ve video formatında mesajlar gönderilmesini sağlayan bir sistem. Size özel mesajlar sitesinde ayrıca kişilerin ölümlerinden sonra bırakmak istedikleri mesajlar da güvenlik içinde saklanıyor.
Online Makale - Özgün Makale
Online Makale sitesi özgün makalelerle çok çeşitli konularda bir kaynak sitesi olma özelliğini taşıyor. Kişiler özgün makalelerini girerek online makale web sitesinin bu alanda gelişmesine katkıda bulunuyorlar.
Fazla Stoklar - Stok Fazlası
Stok fazlası öncelikle Türkiye'deki firmaların ve şahısların ellerinde bulunan Fazla Stokları, Depo Mallarını, Stok Fazlalarını değerlendirmek amacı ile yapılmış bir projedir.
Süper Trafik - Web Sitesine Trafik
Süper Trafik web sitelerine doğal ve gerçek ziyaretçi sağlayan Türkiye’deki ilk ve tek uygulamadır. Bu uygulama ile web sitelerinin Google pozisyonları, Alexa değerleri hızla yükselmektedir.
Webdew - Web site tasarımı
Responsive Tasarım Çözünürlüğe göre kendisini şekillendiren ve görüntü kaybı olmadan kullanıcılara sitenin gösterilmesini sağlayan son trend tasarımdır. SEO Uyumlu Kod Yapısı Arama motorlarına uyumlu olarak optimizasyonu gerçekleştirilmiş web sitesi tasarlıyoruz. Böylece rakiplerinizden bir adım önde oluyorsunuz.
Güvenli Alisveris